Avropa liqasında zəiflərin oyunlarına start verilir

0
23

Bu gün Avropa Liqasında zəif komandaların iştirakı ilə I təsnifat mərhələsinin oyunlarına start verilir. 

Mediainfo.az-ın verdiyi xəbərə görə,  3 gün ərzində 47 oyunun keçirilməsi nəzərdə tutulub

Mərhələyə Cəbəllütariqdə keçiriləcək “Sent Cozefs”lə Şotlandiya “Reyncers”i arasında matçla start veriləcək. İlk oyun günündə daha iki qarşılaşma baş tutacaq. Qeyd edək ki, I təsnifat mərhələsində i “Səbail” və “Neftçi” də iştirak edir.

Avropa Liqası

I təsnifat mərhələsi
9 iyul
19:55. “Sent Josefs” (Cəbəllütariq) – “Reyncers” (Şotlandiya)
20:00. “Qzira” (Malta) – “Hayduk” (Xorvatiya)
21:30. MOİK (Bolqarıstan) – “Titoqrad” (Monteneqro)
10 iyul
19:55. “Jeness” (Lüksemburq) – “Tobol” (Qazaxıstan)
11 iyul
17:30. “Pünik” (Ermənistan) – “Şkupi” (Şimali Makedoniya)
18:00. “Ordabasi” (Qazaxıstan) – “Torpedo” (Gürcüstan)
18:45. “Ventspils” (Latviya) – “Teuta” (Albaniya)
19:00. “Alaşkert” (Ermənistan) – “Makedoniya Qerçe” (Şimali Makedoniya)
19:30. “Laçi” (Albaniya) – “Hapoel” Beer-Şeva (İsrail)
19:30. AEK (Kipr) – “Petrokub” (Moldova)
19:45. “Trans” (Estoniya) – “Buduçnost” (Monteneqro)
20:00. “Flora” (Estoniya) – “Radniçki” (Serbiya)
20:00. “Kuopio” (Finlandiya) – “Vitebsk” (Belarus)
20:00. “Səbail” (Azərbaycan) – “Universitatya” (Rumıniya)
20:30. “Baltsan” (Malta) – “Domjale” (Sloveniya)
20:30. “Riterlai” (Litva) – “Klaksvik” (Farer adaları)
20:30. “Rujomberok” (Slovakiya) – “Levski” (Bolqarıstan)
21:00. “Akademiya Pandev” (Şimali Makedoniya) – “Zrinski” (Bosniya və Herseqovina)
21:00. “Brondbü” (Danimarka) – “İnter” (Finlandiya)
21:00. “Debretsen” (Macarıstan) – “Kukesi” (Albaniya)
21:00. “Dinamo” (Gürcüstan) – “Enqordani” (Andorra)
21:00. “Makkabi” Hayfa (İsrail) – “Mura” (Sloveniya)
21:00. “Speranta” (Moldova) – “Neftçi” (Azərbaycan)
21:00. “Brann” (Norveç) – “Şemrok Rovers” (İrlandiya)
21:00. “Jalgiris” (Kaunas, Litva) – “Apollon” (Kipr)
21:00. “Kruzaders” (Şimali İrlandiya) – “B-36 Torshavn” (Farer adaları)
21:00. “Liepaya” (Latviya) – “Dinamo” (Belarus)
21:00. “Malmö” (İsveç) –  “Ballumena” (Şimali İrlandiya)
21:00. “Molde” (Norveç) –  “Reykyavik” (İslandiya)
21:00. “Radnik” (Bosniya və Herseqovina) – “Spartak” (Slovakiya)
21:00. “Şaxtyor” (Belarus) – “Hibernian” (Malta)
21:30. “Fola” (Lüksemburq) – “Çixura” (Gürcüstan)
22:00.  “Konnak” (Uels) – “Kilmarnok” (Şotlandiya)
22:00. “Olimpiya” (Sloveniya) – “Riqa” (Latviya)
22:30. “Çukariçki” (Serbiya) – “Banants” (Ermənistan)
22:30. “Styaua”, (Rumıniya) – “Milsami” (Moldova)
22:30. “Zeta” (Monteneqro) – “Vidi” (Macarıstan)
22:30. “Dunayska Ştreda” (Slovakiya) – “Krakoviya” (Polşa)
22:30. “Europa” (Cəbəllütariq) – “Legiya”(Polşa)
22:45. “Aberdin” (Şotlandiya) – “Rovaniemi” (Finlandiya)
22:45. “Kliftonvill” (Şimali İrlandiya) – “Hoqesun” (Norveç)
22:45. “Kork Siti” (İrlandiya) – “Progres” (Lüksemburq)
22:45. “Sent-Patriks” (İrlandiya) – “Norçepinq” (İsveç)
23:00. “Honved” (Macarıstan) – “Jalgiris” (Vilnüs, Litva)
23:00. “Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina) – “Kayrat” (Qazaxıstan)
00:00. “Breydablik” (İslandiya) – “Vaduts” (Lixtenşteyn)
00:00. “Styarnan” (İslandiya) – “Levadiya” (Estoniya)